piątek, 6 września 2013

You are a dreamer

 Ostatnie zdjęcia z wakacyjnej sesji. Tak miło na nie patrzeć i wspominać słoneczne dni właśnie teraz, na samym początku licealnej przygody, kiedy po 8 godzinach wracam do domu pełna zarówno nadziei jak i obaw na najbliższe tygodnie. Jestem pozytywnie nastawiona do nowej klasy i nowych-starych nauczycieli (bo większość znam z widzenia i opowiadań starszej siostry :)). Nie mam tego problemu, co na początku gimnazjum i nie muszę zapoznawać się ze szkołą, szukać klas całą przerwę i niemal codziennie przepraszać za spóźnienie. Ten tydzień minął niesamowicie szybko i dosyć spokojnie, żeby nie powiedzieć, nudno. Tak, tak, każdy z nas miał do czynienia z czymś takim jak kryteria oceniania i wszelkie regulaminy, bla, bla, bla. Jednak sto razy wolę słuchać o tym, jakie obuwie należy zakładać do szkoły niż męczyć się z trudnym materiałem z fizyki czy chemii. Niestety, wszystko co dobre, szybko się kończy i od poniedziałku zacznie się prawdziwa szkoła, pełna kartkówek i sprawdzianów. Już tęsknię za wakacjami i odliczam dni do ostatniego dnia tego roku szkolnego.Stylizacja: La classique


 gorset-Topshop(allegro) || skirt, sunglasses-nn

Tym razem do "hitu lata mojej szafy" czyli jasnej asymetrycznej spódnicy założyłam najlepszy nabytek tegorocznych wakacji - czarny gorset w róże. Byłam wniebowzięta, kiedy zobaczyłam go za jedyne 20 złotych na aukcji allegro. Moje zadowolenie ze znalezienia takiej aukcji było tak ogromne ze względu na to, że poszukiwałam w miarę taniego gorsetu od kilku miesięcy i wciąż kończyły się niepowodzeniem. Tym razem jednak się udało i jestem szczęśliwą posiadaczką gorsetu :)


Ostatnio moim sercem całkowicie zawładnęła piosenka "La classique". Jest przepiękna i daje wiele pozytywnej energii. Od dzisiaj co parę postów będę się z wami dzielić swoimi ulubionym kawałkami, z różnych gatunków muzycznych. Znów wróciła mi chęć do słuchania ambitniejszej muzyki ! :)

14 komentarzy:

 1. ślicznie <3 Cudowny gorset.

  OdpowiedzUsuń
 2. ślicznie wyglądasz :)http://because-i-like-dots.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. ostatni tak słoneczny weekend podobno przed nami

  OdpowiedzUsuń
 4. Jakie romantyczne, nastrojowe zdjęcia. Wyglądasz pięknie :))

  OdpowiedzUsuń
 5. super wyglądasz! pozdrawiam i zapraszam: www.alessionfff.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. cudowne zdjęcia, takie delikatne :)

  www.DulcesCrujientes.blogspot.com
  obserwujemy ? :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz :)